Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 03.14 kuni 01.09.14
Kontaktid: Teele Pehk, Maria Derlõš, Madle Lippus, Vladislav Kopõlkov

Tallinnas on palju aktiivseid naabruskondi, kuid elanikuaktiivsus pole veel paneellinnakutesse üle kandunud. Lasnaidee algatusega läheneme seni pigem passiivsena tuntud Lasnamäele kogukonnaarenduse ja elukeskkonna parandamise kaudu, koondades neist teemadest huvitatud inimesed, vabaühendused, korteriühistud, ettevõtted ja teised osapooled ühte võrgustikku, mis keskenduks lasnamäelaste aktiveerimisele.

Kuuekuulise projekti jooksul intervjueerime lasnamäelaste aktiivsuse tõstmisest huvitatud kodanikuühendusi ja inimesi, korraldatame töötubasid, viime läbi ruumilisi aktsioone ning kajastame tegevusi ja tulemusi eesti, vene ja inglise keeles. Projekti tulemusel tekib loodud võrgustiku konkreetsem tegevuskava lasnamäelaste aktiveerimiseks, tugevneb lasnamäelaste teadlikkus elukeskkonna parandamises osalemisest, suureneb sihtrühmade koostöövalmidus ning tekib kogukonnaarenduse mudel passiivsetele linnaosadele üle Eesti.

Tutvu Lasnaidee tegevusega lähemalt Lasnaidee kodulehel .

Algatust viib ellu Linnalabor partnerluses MTÜga Kontakt. Lasnaideed toetab EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.


KIRJUTISED

FAILID
Perioodi september 2014 sissekanded

Lasnavärvid ilmestavad Lasnamäe betoontreppe

16.sept   | projektis Lasnaidee   |   sisestas teele

30. ja 31. augustil toimus Lasnaidee järjekordne aktsioon: Lasnamäe kanali ääres paikneva Kotka kaupluse trepi kirjuksvärvimine arhitekt Jekaterina Kljutšniku eskiisi alusel. Trepivärvimises osalesid Lasnaidee võrgustiku liikmed ja paljud kohalikud, nii noored kui ka pereisad ja -emad. Aitäh kõigile tublidele maalritele!

Vaata LasnaVärvid aktsiooni pilte ja loe meediakajastust Lasnaidee kodulehelt.

Ühtlasi on meil rõõm teatada, et värvikirev trepp on linnakunstiürituse Suur-Lasnamäe üks kunstiobjekte. 
pildistas Vladislav Kopõlkov
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#