Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English

Madle Lippus

Telefon: +372 56667058
e-post: madle [ät] linnalabor.ee
Madle on lõpetanud Tallinna Ülikooli linnakorralduse magistrantuuri 2012. aastal lõputööga teemal osalusplaneerimine ning selle võimalikkus Tallinnas. Ka Linnalaboris on Madle fookuses eelkõige need projektid, kus linnaruumil ning kogukondadel on ühine puutepunkt. Enne Linnalaboriga liitumist omandas ta põhjaliku kogukonnakogemuse otse "põllult", olles ühe Tallinna tuntuima asumiseltsi Uus Maailm üks eestvedajatest. Aastatepikkune kogemus kohalike elanike kaasamisel, linnaruumiteemade tõlkimisel mõistetavaks ja vahel isegi huvitavaks, elanike ning linnavalitsuse vahelise ühenduslülina toimimisel - kõik see kokku on andnud Madlele vajaliku kogemuse, et lisaks neis valdkondades edasi tegutsemisele nüüd kogukonna- ja linnaruumiteemadega ka üldisemal tasandil tegeleda.

Projektid

Avaldatu

Kogukond on partner kohaliku elu korraldamisel - Madle Lippus annab ülevaate kogukonnauuringust (Sirp 06.03.2015)
Kogukond - aktiivse kodanikkonna kasvulava või (odav) teenusepakkuja? - Madle Lippus ja Peeter Vihma arvamuslugu kogukonnast (ERR 14.11.2014)
Üleilmne Tallinn - Väike-Ameerika Hääle vaheleht. Toimetajad: Kadri Vaher, Tauri Tuvikene, Merit Kask, Madle Lippus (talv 2011)
Kogukonnauuring: Eesti kogukondade hetkeseis ja infovoldik (2014) Madle Lippus, Peeter Vihma
Kuidas arendada kogukonnakultuuri Eestis? - Madle Lippus, ettekanne infopoliitika foorumil 05.11.2014 Tallinnas
Ülevaade linna- ja külakogukondade uuringust - Madle Lippus, Kuku raadio AEFi minutid 19.11.2014
Vestlusring Uue Maailma visioonist ja visioneerimisest üldse - Teele Pehk, Madle Lippus, Kalle Komissarov ja Jaak-Adam Looveer, saadet juhib Merilin Pärli Uue Maailma raadios, 26.01.2013

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#