Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 12.16 kuni ...

Kannustatuna Lasnaidee algatusest tegeleme Raadiku elamupiirkonnas sealsete elanike osaluse kasvatamisega. 2008. aastal valminud Raadiku on üks vähestest Tallinna linna tellimusel ehitatud munitsipaalelamupiirkondadest ning elama võivad sinna juhtuda kõik need, kes taotlevad linnalt munitsipaaleluruumi. Selliselt on Raadiku elanikkond üpris kirju, kuid kindlasti nooremapoolne - Raadikule eraldatakse eluruumid eelkõige noortele peredele.

Linnalabori eesmärk on koostöös Raadiku Arendus OÜ ja MTÜ Lasnaidee-ga suunata selle mitmekesise ning sageli piirkonnas suhteliselt lühiajaliselt peatuva elanikkonna tähelepanu ning huvi sealse välieluruumi parendamisele. Kasutades praktilise antropoloogia ja kohaloome meetodeid julgustame elanikke läbi omaalgatuslike ühistegevuste leidma ise sobivaid lahendusi oma elukeskkonna kvaliteedi tõstmiseks.


Foto: Hendrik Osula

Perioodi veebruar 2017 sissekanded

Raadiku heaolu küsimustik

13.veeb   | projektis Raadiku kohalikkond   |   sisestas maria

Kohalike elanike Raadiku õuealade kasutamisharjumuste ja vajaduste laialdasemaks kaardistamiseks levitame veebruari jooksuö Raadiku heaolu küsimustikku paberil ja online vormina.


Küsimustikus uurime elanike rahulolu ja üldist hoiakut seoses olemasoleva olukorraga ning kogume ettepanekuid avaliku ruumi parendamise osas. Uuringu läbiviimine annab aimu info levitamise efektiivsusest ning annab võimaluse aru saada, millised on Raadiku õuealade kõige olulisemad valukohad.


Kogutud info põhjal valmistame ette töötubasid, kuhu kutsume huvitatud Raadiku elanike koos konkreetsemalt arutama, mida saaks päriselt Raadikul koostöös ära teha.Raadiku heaolu küsimustik 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#