Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 12.16 kuni ...

Kannustatuna Lasnaidee algatusest tegeleme Raadiku elamupiirkonnas sealsete elanike osaluse kasvatamisega. 2008. aastal valminud Raadiku on üks vähestest Tallinna linna tellimusel ehitatud munitsipaalelamupiirkondadest ning elama võivad sinna juhtuda kõik need, kes taotlevad linnalt munitsipaaleluruumi. Selliselt on Raadiku elanikkond üpris kirju, kuid kindlasti nooremapoolne - Raadikule eraldatakse eluruumid eelkõige noortele peredele.

Linnalabori eesmärk on koostöös Raadiku Arendus OÜ ja MTÜ Lasnaidee-ga suunata selle mitmekesise ning sageli piirkonnas suhteliselt lühiajaliselt peatuva elanikkonna tähelepanu ning huvi sealse välieluruumi parendamisele. Kasutades praktilise antropoloogia ja kohaloome meetodeid julgustame elanikke läbi omaalgatuslike ühistegevuste leidma ise sobivaid lahendusi oma elukeskkonna kvaliteedi tõstmiseks.


Foto: Hendrik Osula

Perioodi mai 2017 sissekanded

3. juunil toimub Raadiku kevadpäev

12.mai   | projektis Raadiku kohalikkond   |   sisestas maria

3. juunil paneme Raadiku hoovid melust sumisema!

Koostöös MTÜ Lasnaideega korraldab Linnalabor aktiivse naabruskonna päeva, mis pakub võimalust aktiivseks ja huvitavaks ajaveetmiseks vabas õhus ning samas rääkida kaasa Raadiku oluliste probleemide ja nende võimalike lahenduste üle.

Juba on plaanis mitmeid meelelahutuslike tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele – improteatri mängud, kabe- ja lauatennise turniir, jooga ning erinevad etteasted lavalt. Lisaks on plaanis praktilisema suunitlusega tegevusi – koristustalgud, linnaaianduse- ja prügisortimise õpituba. Programm täieneb jooksvalt.

Kaasa lööma on oodatud kõik Raadiku elanikud: esinejaid lavale, käsitöölisi laadale kauplema ja oma loomingut teistega jagama. Otsime ka abikäsi ürituse ettevalmistamiseks ja läbiviimiseks (sündmuse modereerimine, fotografeerimine, fotokonkursi läbiviimine, kohapealne abi).

Oma ettepanekutest andke julgelt teada kas siinsamas sündmuse kommentaarides või kirjutades aadressil lasnaidee@gmail.com

Üleskutseid ja täienevat infot Raadiku kevadpäevade kohta postitame jooksvalt Facebook sündmusele. 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#