Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 09.11 kuni 01.01.16
Kontaktid: Tauri Tuvikene, Siiri Treufeld, Einike Leppik, Regina Viljasaar, Teele Pehk, Kadri Vaher, Triin Pitsi, Andreas Wagner

2012. a. suvel 17. juunist kuni 24. juunini toimus Tallinnas 22. rahvusvahelise linnauuringute ja -aktivismi võrgustiku (INURA) kokkutulek. Konverentsi tõi Eestisse ning korraldas Linnalabor.

Vaata ürituse kodulehte: inura2012tallinn.wordpress.com

Tallinna kokkutulek, peateemaga "Active Urbanism", keskendus linnaaktivismile Põhja-Euroopas ja Ida-Euroopas. Üritus toimus kahes osas, millest esimene oli konverents Tallinnas ja teine arutelu rahulikumas õhkkonnas mere ääres. Kohal olid nii INURA enda liikmed erinevatest Euroopa maadest kui ka mitmed linnauurijad ja -aktivistid Eesti lähiriikidest.

Konverentsi korraldamist toetasid Eesti Kultuurkapital ja Goethe Instituut


SISSEKANDED

KIRJUTISED

Rahvusvaheline linnauurimise ja -aktivismi konverents Tallinnas

24.apr   | projektis INURA konverents 2012 Tallinnas   |   sisestas tauri

Linnalaboril on hea meel teatada, et 17.-24. juunil 2012 korraldame Tallinnas rahvusvahelise linnauurijate ja -aktivistide võrgustiku INURA aastakonverentsi. Registreerumine on avatud 1. maini. Rohkem infot leiab ning registreeruda saab konverentsi koduleheküljel. Olete oodatud!

Linnalabor is pleased to announce that in June 17-24 we will host an international conference on urban research and activism. This is the 22nd annual conference of INURA (International Network for Urban Research and Action). Registration is opened till May 1, look for more on our webpage. Welcome!

http://inura2012tallinn.wordpress.com

Conference dates: Sunday, June 17th to Wednesday, June 20th 2012

Retreat: Thursday, June 21st to Sunday, June 24th 2012 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#