Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 07.16 kuni 01.09.16

Pärnu rand on Pärnu linna uhkus ja identiteedi kandja, mille külastatavuse arv on viimastel aastakümnetel aina kasvanud. Sellega kaasnevalt on rannaala arengule suur surve ning mitmed arenguvajadused.

Koostöös Pärnu linnaga sõnastab Linnalabor rannaala väärtused, prioriteetsed arengusuunad ja -vajadused, mis saavad hilisema rannaala struktuurplaani koostamise aluseks. Eesmärk on et tagada rannaala püsimise inimsõbraliku ja meeldiva vabaajaveetmise kohana nii külalise kui ka kohaliku jaoks.


SISSEKANDED

Valmis Pärnu rannaala struktuurplaani lähteülesanne!

25.sept   | projektis Pärnu rannaala visioon   |   sisestas epp

Sel suvel tegelesime Pärnu rannaala analüüsimise ja arengusuundade sõnastamisega. Nüüdsest on kättesaadav nii valminud struktuurplaani lähteülesanne kui avaliku arutelu kokkuvõte.

Head lugemist!



 
 

Pärnu rannaala avalik arutelu oli edukas

13.juul   | projektis Pärnu rannaala visioon   |   sisestas maria

Linnalabor tänab kõiki ilma trotsivaid avaliku arutelu osalisi väga sisuka ja arvamusterohke dialoogi(de) eest! Arutelul osales ligi 40 inimest! Saime osaliste abiga palju kasuliku sisendit meie edasiseks tööks, et lähteülesanne, mida koostame rannaala struktuurplaani jaoks põhineks pärnukate vajadustel ja soovidel.

Peale abilinnapea ja Linnalabori sissejuhatust toimus avatud formaadis ideekorje teemade kohta, mida peetakse rannaala puhul kõige aktuaalsemaks. Kogunenud märksõnadest moodustus kuus teemagruppi ning arutelu jätkus laudkonniti süvitsi konkreetsematel teemadel. Välja koorunud teemad olid - (1) identiteet; (2) teenused; (3) tegevused (kus? ja mida?); (4) liikuvus; (5) turvalisus ja heakord; (6) hoonestus ja uusarendus.

Kui kellegil tekib veel küsimusi või ettepanekuid, palume julgelt pöörduda meie poole kirjutades Linnalabori Facebook lehele, siia evendile kommentaariumisse või saates meile e-maili (info@linnalabor.ee).

Vaata arutelu fotosid Linnalabori Facebook lehelt siit.



 
 

Avalik arutelu "Pärnu rannapiirkond - täna? homme? tulevikus?"

03.juul   | projektis Pärnu rannaala visioon   |   sisestas maria

07. juulil kell 17.00 on kõik huvilised oodatud Pärnu Rannaparki kaasa rääkima teemal, milline võiks olla Pärnu rannapiirkond tulevikus. Arutelu eesmärk on paremini aru saada Pärnu rannaala kasutajate vajadustest ning ootustest, et vastavalt nendele suunata rannaala arengut ja luua nii kohalikele kui ka külastajatele sidus, aktiivne, inimsõbralik ja meeldiv linnaruum.


  • Milliseid teenuseid rannaalal vajame?

  • Millised tegevused on rannaalal oodatud?

  • Kas teekond randa ja rannast ära on mugav kõikidele kasutajatele ja transpordiviisidele?

  • Milliseid uusi/täiendavaid infrastruktuure vajab ranna-ala, selleks et tagada nii kohalike kui ka külastajate rahulolu ja meeldiv puhkus?

  • Rannapiirkonna turvalisus.

Tule ja võta head mõtted ja ideed kaasa! Jälgi sündmust Facebookist.




 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#