Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English

Uuringud

Linnalaboril on mitmekesine kompetents erinevate (linna)ruumi uuringute, analüüside, kaardistuste, liikuvuskavade ja ideekorjete läbiviimisel vastavalt tellija poolt seatud lähteülesandele. Igale päringule koostame sobiva paketi lahendamist vajava ülesande asjakohaseks analüüsiks.


Küsi rohkem infot ja saada julgelt hinnapäring juhatus@linnalabor.ee

Kogukondlik turvalisus

Projekti eesmärk on edendada kogukondlikku turvalisust luues juhendmaterjali heade praktikatega erinevate osapoolte koostöö edendamiseks

Rapla KEK-i töötuba

Tallinna arhitektuuribiennaali raames korraldab Linnalabor Eesti Arhitektuurikeskuse ja Failed Architecture'ga Rapla KEK-i kontorihoone näitel maa-asulate endiste keskusehoonete taaskasutamise töötoa.

Tallinna kesklinna mereääre ideekorje

Tallinna mereääre aktiveerimiseks kogume suvel 2015 moodsa veebi- ja mobiilirakendusega ideid. Ideekorje päädib välinäitusega ja mõnegi idee realiseerumisega Russalka ja Noblessneri vahelisel alal.

Ohutu koolitee

Ohutu koolitee on Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt toetatud pilootprojekt, mille käigus koostame kaheksale koolile liikuvuskavad.

linna- ja külakogukondade uuring

Linnalabor kaardistab koos Kodukandiga küla- ja linnakogukondade hetkeseisu, et toetada kogukondade tegutsemist kohaliku elu korraldajatena.

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#