Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 03.14 kuni 01.09.14
Kontaktid: Teele Pehk, Maria Derlõš, Madle Lippus, Vladislav Kopõlkov

Tallinnas on palju aktiivseid naabruskondi, kuid elanikuaktiivsus pole veel paneellinnakutesse üle kandunud. Lasnaidee algatusega läheneme seni pigem passiivsena tuntud Lasnamäele kogukonnaarenduse ja elukeskkonna parandamise kaudu, koondades neist teemadest huvitatud inimesed, vabaühendused, korteriühistud, ettevõtted ja teised osapooled ühte võrgustikku, mis keskenduks lasnamäelaste aktiveerimisele.

Kuuekuulise projekti jooksul intervjueerime lasnamäelaste aktiivsuse tõstmisest huvitatud kodanikuühendusi ja inimesi, korraldatame töötubasid, viime läbi ruumilisi aktsioone ning kajastame tegevusi ja tulemusi eesti, vene ja inglise keeles. Projekti tulemusel tekib loodud võrgustiku konkreetsem tegevuskava lasnamäelaste aktiveerimiseks, tugevneb lasnamäelaste teadlikkus elukeskkonna parandamises osalemisest, suureneb sihtrühmade koostöövalmidus ning tekib kogukonnaarenduse mudel passiivsetele linnaosadele üle Eesti.

Tutvu Lasnaidee tegevusega lähemalt Lasnaidee kodulehel .

Algatust viib ellu Linnalabor partnerluses MTÜga Kontakt. Lasnaideed toetab EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.


KIRJUTISED

FAILID
Perioodi juuni 2014 sissekanded

lasnapiknik 15. juunil Kivila pargis

03.juun   | projektis Lasnaidee   |   sisestas teele

Lasnamäelased ja Lasnamäe elukeskkonna parandamisest huvitatud, olete väga oodatud 15. juunil Lasnapiknikule!

Kohapeal räägime sellest, kuidas elanikud saavad ise oma elukeskkonda mõjutada, arutame elamisväärse Lasnamäe üle ning tutvume Lasnamäe aktuaalsete arendusplaanidega (perspektiivne Rahu rattatee, golfiväljak jm). Lapsed saavad mängida sulgpalli, petanque’i, keksu ja muud. Piknikulaudade vahel saab vaadata näitust sel sügisel Lasnamäe eri paikadesse ilmuvatest linnakunstiobjektidest ning fotonäitust kohalikest elanikest. Eelkõige aga naudime Lasnapiknikul suve. Suhtlus vene ja eesti ning vajadusel inglise keeles!

Piknik algab kell 14 Kivila pargi lõpus, maleruudus sillutisega väljakul Linnamäe 20 maja taga.

Rohkem infot Lasnaidee kodulehel. 
Lasnapikniku lendlehed postkastidesse
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#