Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 05.11 kuni 01.09.11
Kontaktid: Kadri Vaher, Kaie Kuldkepp, Valev Mägi, Lidia Zarudnaja [vene k tõlge], Juhan Rohtla [kaardid]

Maastikumängu koduleht

Maastikumäng on Põhja-Tallinna linnaruumis toimuv orienteerumis- ja seiklusoskusi proovile panev sündmus. Retke käigus tuleb leida üles varjatud ja kuulsad kohad, tunnetada meretuult, tuletada meelde ajalugu ning märgata hiljuti toimunud muutusi. Mäng nõuab osalejatelt linnaruumi süüvimist, sealsete võimaluste avastamist ning nende esile toomist. Linnamaastiku läbimist abistab etteantud punktide ning vihjetega mänguleht.

Meid ümbritsev linnaruum on palju mitmekihilisem kui argiruum meil hoomata laseb. Neid ladestusi, kohti, tähendusi ja elamusi me otsima lähemegi.

Millal sina viimati Põhja-Tallinnat avastamas käisid?

Maastikumäng toimub Tallinna Kultuuriaasta raames koostöös SA Tallinn 2011-ga.

Mängu korraldavad Kadri, Kaie ja Valev.

Mängud on plaanis järgmistel aegadel: Kalamaja päevad (21. mai), Kultuurikilomeetri avamine (5. juuni), Merepäevad ning jooksvalt kogu suve jooksul. Mänguleht on suve jooksul pidevalt saadaval internetist allalaetavana ning paberil Tallinn2011 infopunktis. Konkreetsete ürituste raames jagatakse mängulehti ja -juhiseid kohapeal. Ülejäänud ajal on soovijatel võimalus iseseisvalt rada läbida.

Maastikumängu info Tallinn2011 kultuurisündmuste kalendris .

Perioodi mai 2011 sissekanded

Maastikumängule!

15.mai   | projektis Maastikumäng   |   sisestas kadri

Millal: 21. mail 2011 a. kell 12:00

Kus: Kalamaja-Pelgulinn

Maastikumäng on Kalamaja-Pelgulinna asumites toimuv orienteerumis- ja seiklusoskusi proovile panev sündmus. Retke käigus tuleb leida üles varjatud ja kuulsad kohad, tunnetada meretuult, tuletada meelde ajalugu ning märgata hiljuti toimunud muutusi. Mäng nõuab osalejatelt linnaruumi süüvimist, sealsete võimaluste avastamist ning nende esile toomist. Linnamaastiku läbimist abistab etteantud punktide ning vihjetega mänguleht.

Kalamaja päevade raames (21. mail) on mängu infopunktiks Linnalabori ajutine kohvik (vahemikus kell 12-17), kust saab kaasa haarata mängulehti ning kus jagatakse juhiseid retkele minekuks. Raja läbimisel tuleb tagasi pöörduda infopunkti, et kontrollida üle vastused ning jagada oma muljeid. Linnalabori ühe päeva kohvik paikneb Kalamaja päevade laadaplatsil Kalma sauna juures.

Maastikumängu korraldavad Kadri ja Kaie Linnalaborist ning see toimub Tallinna Kultuuriaasta raames koostöös SA Tallinn 2011-ga. 
Maastikumängu kodulehele
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#