Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 04.14 kuni 01.04.14
Kontaktid: Anu Kägu, Teele Pehk, Raiko Uri (Lumi Capital), Raimo Matvere (Telliskivi loomelinnak), vabatahtlikud Mari-Liis Alasi ja Koidu Köök

Linnalabori ja Telliskivi loomelinnaku traditsiooniks kujunenud mõtteüritus keskendus tänavu rattakultuurile. Võtsime sihi neile, kes linnaruumi kõige rohkem kujundavad - kinnisvaraarendajad, ehitusfirmad, linnaplaneerijad ja otsustajatest poliitikud.


SISSEKANDED

FAILID

rattakultuuri konverentsi materjale

01.mai   | projektis rattakultuuri inspiratsioonipäev 25.04.2014   |   sisestas teele
 
konverentsi köögidebatt (pildistas Valdek Laur)
 

Rattakultuuri päev meedias

27.apr   | projektis rattakultuuri inspiratsioonipäev 25.04.2014   |   sisestas teele

Rattakultuuri konverentsi kajastas ning Tallinna rattasõbralikkust käsitles Vikerraadio ja AK uudised.

Rattakultuuri päeva lõpetanud filmiõhtut kajastas videos ja fotodes Postimehe elu24.ee fotograaf Viktor Burkivski. Vaata Teele Pehki videovestlust "Velosoofid" režissööri Jaan Tootseniga ning uudista fotodelt, kes käis filmiõhtul.

Nagu nädal hiljem selgus, siis inspireerisime AKd ministeeriumide ametirataste kasutust kajastama. Nagu loost selgub, on rahandusministeeriumi ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi paar ametiratast aktiivses kasutuses, samal ajal kui keskkonnaministeeriumis seisavad velod nurgas.Vaata videouudist! 
Teele Pehk ja Jaan Tootsen rattavestluses (pildistas Viktor Burkivski)
 

Rattakultuuri inspiratsioonipäevale 25. aprillil!

20.apr   | projektis rattakultuuri inspiratsioonipäev 25.04.2014   |   sisestas anu

Kuulutame tegelikult terve talve kestnud rattahooaja ametlikult avatuks 25. aprillil RATTAKULTUURI INSPIRATSIOONIPÄEVAGA. Üritus on Telliskivi Loomelinnaku 5. sünnipäeva pidustuste üks suuremaid sündmusi.

Inspiratsioonipäev sisaldab kinnisvaraarendajatele, poliitikutele ja rattasõbralikele asutustele suunatud RATTAKULTUURI KONVERENTSi, kus rattakultuuri investeerimisest räägivad Tallinna ja Helsingi tegijad. Konverentsi debatiosas vaidlevad poliitikud, linnaplaneerijad, arendajad ja rattaentusiastid Tallinna rattasõbralikumaks muutmise üle ning ürituse lõpus valime välja konkreetsed soovitused Tallinna linnale, mida ühe aastaga ära teha. Iga kohalviibija saab ka omaltpoolt lubadusi välja käia, mille seast siis publik kõige inspireerivamad välja valib.

Lisaks mahub rattakultuuri inspiratsioonipäeva kavasse disainrataste ja rattahoidjate väikemess loomelinnaku hoovis, linnakuretk, dokfilmi "Velosoofid" linastus ning hilja õhtul loomelinnaku sünnipäevapidu.

Kohalepedaalijad saavad premeeritud! 
kliki end ürituse lehele
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#