Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 10.12 kuni 01.06.14
Kontaktid: Kadri Koppel, Kerli Müürisepp, Regina Viljasaar, Teele Pehk, Kristi Grišakov, Ulla Männi

Saue linn vaatab tulevikku ning soovib arendada praegusest tööstus- ja ärimaast kaasaegse linnakeskuse. Pikas perspektiivis on tegu linnaruumi mitmekesistamise, elava ja aktiivse keskuspiirkonna loomisega.

Linnalabori töö algas 2012. aasta sügisel kaasamiskontseptsiooni väljatöötamisega. Järgneva 1,5 aasta vältel toimus koosplaneerimise protsess, mille iga etapi (töötoa, arutelu vms) kohta avaldame siin leheküljel kokkuvõtte. Konsulteerimistöö tulemusel valmib 2014. aasta juunis Saue linna ja valla elanike, ettevõtjate, linnajuhtide, maaomanike ja teiste huvirühmade ühistöö tulemusel keskusala visioon, mis saab aluseks piirkonna detailplaneeringu koostamisele.


KIRJUTISED
Perioodi november 2012 sissekanded

Sellel nädalal intervjueerib Linnalabor sauelasi

12.nov   | projektis Saue linnakeskuse projekt   |   sisestas kadrik

Sellel nädalal kohtub Linnalabor Saue linna igapäevaste kasutajate: elanike, ettevõtjate, maaomanike ja linnajuhtide esindajatega.

Linnalabor selgitab välja, mida sauelased arvavad ideest linna keskusala arendada, keda peetakse olulisteks huvirühmadeks ja arvamusliidriteks, millised on erinevate gruppide hoiakud ja omavahelised suhted ning kuidas jõuda erinevate sihtrühmadeni ning saada neid aktiivselt koos visioneerima.

Eelmise nädala lõpus anti Saue keskuse visiooni loomise projektile avapauk ka kohalikus lehes Saue Sõna, kus linnavolikogu arengukomisjoni esimees Kristiina Kotter ning Linnalabori projektijuht kirjeldavad osalusplaneerimise eesmärke ning tutvustavad sauelastele keskusala visiooniloomise idee tagamaid:

Saue vaatab tulevikku ja loob linna keskuse visiooni uudsel moel.

 
Artikkel kohalikus lehes, Saue Sõna
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#