Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 10.12 kuni 01.06.14
Kontaktid: Kadri Koppel, Kerli Müürisepp, Regina Viljasaar, Teele Pehk, Kristi Grišakov, Ulla Männi

Saue linn vaatab tulevikku ning soovib arendada praegusest tööstus- ja ärimaast kaasaegse linnakeskuse. Pikas perspektiivis on tegu linnaruumi mitmekesistamise, elava ja aktiivse keskuspiirkonna loomisega.

Linnalabori töö algas 2012. aasta sügisel kaasamiskontseptsiooni väljatöötamisega. Järgneva 1,5 aasta vältel toimus koosplaneerimise protsess, mille iga etapi (töötoa, arutelu vms) kohta avaldame siin leheküljel kokkuvõtte. Konsulteerimistöö tulemusel valmib 2014. aasta juunis Saue linna ja valla elanike, ettevõtjate, linnajuhtide, maaomanike ja teiste huvirühmade ühistöö tulemusel keskusala visioon, mis saab aluseks piirkonna detailplaneeringu koostamisele.


KIRJUTISED
Perioodi veebruar 2014 sissekanded

27. veebruaril Saue keskusala töötuba gümnasistide ja volikogu liikmetega

24.veeb   | projektis Saue linnakeskuse projekt   |   sisestas teele

Saue keskusala visioneerimisprotsess jätkub gümnaasiuminoortele, tudengitele ja Saue volikogu liikmetele mõeldud töötoaga, kus testime keskusalale sobivaid lahendusi lähtuvalt Saue linnale välja töötatud neljast tulevikustsenaariumist. Töötuba toimub 27. veebruaril kell 17-20 kohvikus Lounge Loft (Pärnasalu 19, Saue) .

Loodame, et noorte ja volikogu liikmete rühmatöödest ja rollivahetusest sünnivad uued ideed, mis aitavad keskusala visiooni täpsustada.

Järgmised sammud keskusala visiooniloomes on kohtumine maaomanike ja garaažiühistu juhatusega märtsis, seejärel visioonimustandi kokkukirjutamine ja selle avalik arutamine 3. aprillil. Lõplik keskusala visioonidokument, mis on ühtlasi ka keskusala detailplaneeringu lähteülesanne, valmib juunis 2014. 
Meenutus eelmisest töötoast, 8.01.2014 toimunud Saue tulevikustsenaariumide hindamisest
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#