Esileht Tutvustus Tegevus Looming Teenused ▾ Koostöö Kontakt In English
Kestus: 10.12 kuni 01.06.14
Kontaktid: Kadri Koppel, Kerli Müürisepp, Regina Viljasaar, Teele Pehk, Kristi Grišakov, Ulla Männi

Saue linn vaatab tulevikku ning soovib arendada praegusest tööstus- ja ärimaast kaasaegse linnakeskuse. Pikas perspektiivis on tegu linnaruumi mitmekesistamise, elava ja aktiivse keskuspiirkonna loomisega.

Linnalabori töö algas 2012. aasta sügisel kaasamiskontseptsiooni väljatöötamisega. Järgneva 1,5 aasta vältel toimus koosplaneerimise protsess, mille iga etapi (töötoa, arutelu vms) kohta avaldame siin leheküljel kokkuvõtte. Konsulteerimistöö tulemusel valmib 2014. aasta juunis Saue linna ja valla elanike, ettevõtjate, linnajuhtide, maaomanike ja teiste huvirühmade ühistöö tulemusel keskusala visioon, mis saab aluseks piirkonna detailplaneeringu koostamisele.


KIRJUTISED
Perioodi jaanuar 2013 sissekanded

Visiooniloomine võib alata!

07.jaan   | projektis Saue linnakeskuse projekt   |   sisestas kadrik

Valminud on taustaanalüüs ning tegevuskava Saue linnas osalusplaneerimise korraldamiseks.

Aruande esimene osa tutvustab osalusplaneerimise kui lähenemisviisi põhimõtteid ning selgitab kohaliku kogukonna rolli olulisust elukeskkonna planeerimisel. Aruande teine osa tutvustab Saue kohalikku konteksti ning olulisemaid arengutrende ning analüüsib kohalikke hoiakuid. Töö kolmas osa selgitab väljatöötatud kaasamiskontseptsiooni põhimõtteid, määratleb kaasatavad huvirühmad ning kirjeldab kaasamismeetodeid, mida kasutades erinevatele gruppidele läheneda.

Aruande eesmärk on anda Saue keskuse visiooni loomise korraldajale tervikpilt olulisest taustinfost ning konteksti arvestavad tööriistad protsessi läbiviimiseks.

Aruandega saab tutvuda SIIN.

Küsimused ning kommentaarid valminud aruande kohta on oodatud e-postil: kadri.koppel[at]linnalabor.ee 
 

.Creative Commons License  

MTÜ Linnalabor   2009-   |   Telliskivi 60A, Tallinn   /   juhatus [ät] linnalabor.ee

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License

#